Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 07-0445 Clamp Stpls Oetiker 25/64
Item:
#1827406
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 07-0445 |
| Manufacturer Part # | 07-0445 |
| Height | 4.2" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 07-0445 Clamp Stpls Oetiker 25/64
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 07-0445 Clamp Stpls Oetiker 25/64




