Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1002113-BP25
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 1002113-BP25 Ss Elbow 1/4 Ffl Swivel X 3/8
Item:
#1498790
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 1002113-BP25 |
| Manufacturer Part # | 1002113-BP25 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 1002113-BP25 Ss Elbow 1/4 Ffl Swivel X 3/8
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 1002113-BP25 Ss Elbow 1/4 Ffl Swivel X 3/8
