Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1089-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 1089-00 Syrup Separator S Tube Fm
Item:
#1499801
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 1089-00 |
| Manufacturer Part # | 1089-00 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 1089-00 Syrup Separator S Tube Fm
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 1089-00 Syrup Separator S Tube Fm
