Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12-0316-0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 12-0316-0004 Expansion Tank
Item:
#1499807
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 12-0316-0004 |
| Manufacturer Part # | 12-0316-0004 |
| Height | 4.7" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 12-0316-0004 Expansion Tank
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 12-0316-0004 Expansion Tank
