Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 16-1480
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 16-1480 Std Carb/water Boost Shelf
Item:
#1500020
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 16-1480 |
| Manufacturer Part # | 16-1480 |
| Height | 1.55" |
| Width | 16.05" |
| Depth | 24.05" |
| Weight | 6.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 16-1480 Std Carb/water Boost Shelf
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 16-1480 Std Carb/water Boost Shelf
