Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 17-0611-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 17-0611-01 Check Valve Vented Ss Abco
Item:
#1498793
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 17-0611-01 |
| Manufacturer Part # | 17-0611-01 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 17-0611-01 Check Valve Vented Ss Abco
$178.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 17-0611-01 Check Valve Vented Ss Abco
