Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 18-0048/02 Reg Assembly Co2 Tank Mnt Hp 1/4 I
Item:
#1500036
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 18-0048/02 |
| Manufacturer Part # | 18-0048/02 |
| Height | 6.05" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 18-0048/02 Reg Assembly Co2 Tank Mnt Hp 1/4 I
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 18-0048/02 Reg Assembly Co2 Tank Mnt Hp 1/4 I
