Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 235-08620-11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 235-08620-11 3/8 Bev Seal Ultra #11
Item:
#1500065
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 235-08620-11 |
| Manufacturer Part # | 235-08620-11 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 235-08620-11 3/8 Bev Seal Ultra #11
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 235-08620-11 3/8 Bev Seal Ultra #11