Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 30-5424-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 30-5424-SP Splash Platesabre Stdic 2323
Item:
#1500083
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 30-5424-SP |
| Manufacturer Part # | 30-5424-SP |
| Height | 0.85" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 23.2" |
| Weight | 42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 30-5424-SP Splash Platesabre Stdic 2323
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 30-5424-SP Splash Platesabre Stdic 2323
