Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 31041
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 31041 B30s2 Barb Cap Used On (qcdii
Item:
#1500087
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 31041 |
| Manufacturer Part # | 31041 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 31041 B30s2 Barb Cap Used On (qcdii
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 31041 B30s2 Barb Cap Used On (qcdii
