Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 464-CSY-D27-SP Valve Dual Syrup/syrup W/sm Po
Item:
#1500094
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 464-CSY-D27-SP |
| Manufacturer Part # | 464-CSY-D27-SP |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 464-CSY-D27-SP Valve Dual Syrup/syrup W/sm Po
$462.22
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 464-CSY-D27-SP Valve Dual Syrup/syrup W/sm Po