Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 50-0328 Insulation Carb Deck Deltaiii
Item:
#1499958
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 50-0328 |
| Manufacturer Part # | 50-0328 |
| Height | 0.95" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 50-0328 Insulation Carb Deck Deltaiii
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 50-0328 Insulation Carb Deck Deltaiii