Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 51-7116
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 51-7116 Drip Tray Cfa 2323icdi
Item:
#1500103
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 51-7116 |
| Manufacturer Part # | 51-7116 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 51-7116 Drip Tray Cfa 2323icdi
$161.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 51-7116 Drip Tray Cfa 2323icdi