Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 52-0845-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 52-0845-SP Agit Motor Subassembly 115v 500
Item:
#1500105
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 52-0845-SP |
| Manufacturer Part # | 52-0845-SP |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 52-0845-SP Agit Motor Subassembly 115v 500
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 52-0845-SP Agit Motor Subassembly 115v 500
