Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 52-1248/03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 52-1248/03 Coil/harness Assembly Gmv
Item:
#1499960
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 52-1248/03 |
| Manufacturer Part # | 52-1248/03 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 52-1248/03 Coil/harness Assembly Gmv
$30.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 52-1248/03 Coil/harness Assembly Gmv