Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 52-1258-SP Fan Motor Assembly 115v 9w 500 R134a
Item:
#1499961
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 52-1258-SP |
| Manufacturer Part # | 52-1258-SP |
| Height | 9.8" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 52-1258-SP Fan Motor Assembly 115v 9w 500 R134a
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 52-1258-SP Fan Motor Assembly 115v 9w 500 R134a