Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 52-2700
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 52-2700 Harness Ice Door Fs16
Item:
#1827321
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 52-2700 |
| Manufacturer Part # | 52-2700 |
| Height | 0.35" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 52-2700 Harness Ice Door Fs16
$13.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 52-2700 Harness Ice Door Fs16





