Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 8025-933-399 Shurflo Replacement Pump H2o B
Item:
#1500238
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 8025-933-399 |
| Manufacturer Part # | 8025-933-399 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 8025-933-399 Shurflo Replacement Pump H2o B
$411.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 8025-933-399 Shurflo Replacement Pump H2o B
