Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 81-0382-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 81-0382-01 Sleeve Syrup/soda 4.5oz Valve Ky
Item:
#1500242
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 81-0382-01 |
| Manufacturer Part # | 81-0382-01 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 81-0382-01 Sleeve Syrup/soda 4.5oz Valve Ky
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 81-0382-01 Sleeve Syrup/soda 4.5oz Valve Ky