Free Shipping
Free Shipping
$2,099.29
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 82-2662-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 82-2662-SP Cmp Deck Assembly 500 115/60 Sales
Item:
#1500253
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 82-2662-SP |
| Manufacturer Part # | 82-2662-SP |
| Height | 23" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 82-2662-SP Cmp Deck Assembly 500 115/60 Sales
$2,099.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 82-2662-SP Cmp Deck Assembly 500 115/60 Sales