Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 82-3869/01-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 82-3869/01-SP Paddle Arm Simrit Compound C
Item:
#1498808
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 82-3869/01-SP |
| Manufacturer Part # | 82-3869/01-SP |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 82-3869/01-SP Paddle Arm Simrit Compound C
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 82-3869/01-SP Paddle Arm Simrit Compound C
