Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 82-3986-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 82-3986-SP Merchandiser Assembly 22 Mercury
Item:
#1500268
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 82-3986-SP |
| Manufacturer Part # | 82-3986-SP |
| Height | 8" |
| Width | 16" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 82-3986-SP Merchandiser Assembly 22 Mercury
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 82-3986-SP Merchandiser Assembly 22 Mercury