Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 82-4452 Agitator Motor Assembly Sensat
Item:
#1500276
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 82-4452 |
| Manufacturer Part # | 82-4452 |
| Height | 6.9" |
| Width | 12.2" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 14.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 82-4452 Agitator Motor Assembly Sensat
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 82-4452 Agitator Motor Assembly Sensat