Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 83-0069-01 Comp 1/4hp 115/60 Tecumse H Pn
Item:
#1500011
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 83-0069-01 |
| Manufacturer Part # | 83-0069-01 |
| Height | 12.65" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 83-0069-01 Comp 1/4hp 115/60 Tecumse H Pn
$279.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 83-0069-01 Comp 1/4hp 115/60 Tecumse H Pn