Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 86-0001-01 Pump Rotary Vane Water 100 Gph
Item:
#1500012
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 86-0001-01 |
| Manufacturer Part # | 86-0001-01 |
| Height | 4.15" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 86-0001-01 Pump Rotary Vane Water 100 Gph
$272.85
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 86-0001-01 Pump Rotary Vane Water 100 Gph