Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 91-0007-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 91-0007-SP Fan Motor Ac Sp Ub 115/60 0.53a 9w
Item:
#1500014
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 91-0007-SP |
| Manufacturer Part # | 91-0007-SP |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 3.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 91-0007-SP Fan Motor Ac Sp Ub 115/60 0.53a 9w
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 91-0007-SP Fan Motor Ac Sp Ub 115/60 0.53a 9w
