$128.61
$132.76
Compare Price
You save
$4.15
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 91-4020-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 91-4020-SP Motor Assy Agitator 5.3 Gal 120v Bbl
Item:
#1500519
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 91-4020-SP |
| Manufacturer Part # | 91-4020-SP |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 91-4020-SP Motor Assy Agitator 5.3 Gal 120v Bbl
$128.61
$132.76
You save
$4.15
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 91-4020-SP Motor Assy Agitator 5.3 Gal 120v Bbl
