Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CKN25INX
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines CKN25INX Ball Lock 2.5gal Corny Keg
Item:
#1500526
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | CKN25INX |
| Manufacturer Part # | CKN25INX |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 14.8" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines CKN25INX Ball Lock 2.5gal Corny Keg
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines CKN25INX Ball Lock 2.5gal Corny Keg
