Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other MTLB-4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines MTLB-4 Brass Ball Valve 1/4 Barb Low
Item:
#1827419
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | MTLB-4 |
| Manufacturer Part # | MTLB-4 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines MTLB-4 Brass Ball Valve 1/4 Barb Low
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines MTLB-4 Brass Ball Valve 1/4 Barb Low





