Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines PLA085 Rubber Foot .480 1/4 20 Stud
Item:
#1500616
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | PLA085 |
| Manufacturer Part # | PLA085 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines PLA085 Rubber Foot .480 1/4 20 Stud
$1.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines PLA085 Rubber Foot .480 1/4 20 Stud
