Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 1N-31101-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 1N-31101-02 Wire 12ga Ul10126 150c
Item:
#1500723
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 1N-31101-02 |
| Manufacturer Part # | 1N-31101-02 |
| Height | 1.05" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 1N-31101-02 Wire 12ga Ul10126 150c