$3.20
$3.52
Compare Price
You save
$0.32
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2A-80401-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2A-80401-02 Pilot Burnr Orifice .010
Item:
#1500736
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2A-80401-02 |
| Manufacturer Part # | 2A-80401-02 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2A-80401-02 Pilot Burnr Orifice .010
$3.20
$3.52
You save
$0.32
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2A-80401-02 Pilot Burnr Orifice .010