Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2A-80401-05
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2A-80401-05 Pilot Burnr Orifice
Item:
#1500738
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2A-80401-05 |
| Manufacturer Part # | 2A-80401-05 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2A-80401-05 Pilot Burnr Orifice
