Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2A-80401-10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2A-80401-10 Pilot Burnr Orifice
Item:
#1500739
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2A-80401-10 |
| Manufacturer Part # | 2A-80401-10 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2A-80401-10 Pilot Burnr Orifice
