$66.43
$78.18
Compare Price
You save
$11.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2A5080007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2A5080007 Tension Disc Std Oven
Item:
#1268491
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2A5080007 |
| Manufacturer Part # | 2A5080007 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2A5080007 Tension Disc Std Oven
$66.43
$78.18
You save
$11.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2A5080007 Tension Disc Std Oven

