$33.04
$38.89
Compare Price
You save
$5.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2ALA36146
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2ALA36146 Door Pipe La36
Item:
#1268580
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2ALA36146 |
| Manufacturer Part # | 2ALA36146 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2ALA36146 Door Pipe La36
$33.04
$38.89
You save
$5.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2ALA36146 Door Pipe La36

