$234.12
$258.31
Compare Price
You save
$24.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2B-50200-32
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2B-50200-32 Rack Slide 5 Pos Eco Oven
Item:
#1500741
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2B-50200-32 |
| Manufacturer Part # | 2B-50200-32 |
| Height | 1" |
| Width | 17" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2B-50200-32 Rack Slide 5 Pos Eco Oven
$234.12
$258.31
You save
$24.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2B-50200-32 Rack Slide 5 Pos Eco Oven