$296.53
$348.98
Compare Price
You save
$52.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2BZ7860 Arm Side Common
Item:
#1267035
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2BZ7860 |
| Manufacturer Part # | 2BZ7860 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2BZ7860 Arm Side Common
$296.53
$348.98
You save
$52.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2BZ7860 Arm Side Common