$12.03
$13.26
Compare Price
You save
$1.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2C-20303-14 Nut Hx Ss 5/8 18 Jam
Item:
#1500544
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2C-20303-14 |
| Manufacturer Part # | 2C-20303-14 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2C-20303-14 Nut Hx Ss 5/8 18 Jam
$12.03
$13.26
You save
$1.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2C-20303-14 Nut Hx Ss 5/8 18 Jam