$193.56
$213.56
Compare Price
You save
$20.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2E-30503-01 Trm Block 24 Pos Qk Con
Item:
#1186636
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-30503-01 |
| Manufacturer Part # | 2E-30503-01 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2E-30503-01 Trm Block 24 Pos Qk Con
$193.56
$213.56
You save
$20.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-30503-01 Trm Block 24 Pos Qk Con

