$363.15
$582.80
Compare Price
You save
$219.65
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2E-30600-06 Relay
Item:
#1193775
Technical details
| Fits with Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-30600-06 |
| Manufacturer Part # | 2E-30600-06 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Lang 2E-30600-06 Relay
$363.15
$582.80
You save
$219.65
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-30600-06 Relay