Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2E-31400-07 Transformer (120/240 24v 40va)
Item:
#1150564
Technical details
| Fits with Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-31400-07 |
| Manufacturer Part # | 2E-31400-07 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-31400-07 Transformer (120/240 24v 40va)