Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2E-80302-11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2E-80302-11 Sensing Probe Right
Item:
#1182668
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-80302-11 |
| Manufacturer Part # | 2E-80302-11 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-80302-11 Flame Sensing Probe Right, Star Lang Griddle 224z 236z 248z 260z 272z

