$149.36
$175.78
Compare Price
You save
$26.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2E3180001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2E3180001 Cb 250v50a 1 Pole Crlngs W
Item:
#1204049
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E3180001 |
| Manufacturer Part # | 2E3180001 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2E3180001 Cb 250v50a 1 Pole Crlngs W
$149.36
$175.78
You save
$26.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E3180001 Cb 250v50a 1 Pole Crlngs W

