$26.01
$30.61
Compare Price
You save
$4.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2H-F6-184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2H-F6-184 Motor Insulation
Item:
#1267022
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2H-F6-184 |
| Manufacturer Part # | 2H-F6-184 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2H-F6-184 Motor Insulation
$26.01
$30.61
You save
$4.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2H-F6-184 Motor Insulation