$6.27
$7.38
Compare Price
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2I-70801-06
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2I-70801-06 Rubber Grommet 7/16 I.d.
Item:
#1266874
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2I-70801-06 |
| Manufacturer Part # | 2I-70801-06 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.91" |
| Depth | 0.91" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2I-70801-06 Rubber Grommet 7/16 I.d.
$6.27
$7.38
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2I-70801-06 Rubber Grommet 7/16 I.d.

