Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2J-40102-23
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2J-40102-23 Cirbd Assy Eqs Frt Pnl
Item:
#1187769
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2J-40102-23 |
| Manufacturer Part # | 2J-40102-23 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2J-40102-23 Cirbd Assy Eqs Frt Pnl

