Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 11002015014531
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 11002015014531 Washer Motor (mcsflw27w)
Item:
#1500692
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 11002015014531 |
| Manufacturer Part # | 11002015014531 |
| Height | 8.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 11002015014531 Washer Motor (mcsflw27w)
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 11002015014531 Washer Motor (mcsflw27w)