Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12038100A00321
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 12038100A00321 Water Inlet Hose (mcsfl27w/mcs
Item:
#1501989
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 12038100A00321 |
| Manufacturer Part # | 12038100A00321 |
| Height | 5" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 12038100A00321 Water Inlet Hose (mcsfl27w/mcs
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 12038100A00321 Water Inlet Hose (mcsfl27w/mcs