Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 12131000001033 Freezer Flap (mcbr170/240 Seri
Item:
#1501873
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 12131000001033 |
| Manufacturer Part # | 12131000001033 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 12131000001033 Freezer Flap (mcbr170/240 Seri
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 12131000001033 Freezer Flap (mcbr170/240 Seri

